Elérhetőségek:

Adószám: 15416566-2-17 Bankszámlaszám:11746005-15733562 Önkormányzati adószámlák
Telefonközpont: 74/504-100   Porta: 74/504-101
Fax: Jegyzői titkárság: 74/510-251   Szociális Iroda: 74/319-051
Hivatali kapu:
   Polgármesteri Hivatal: TCAVV / 404042737 (KRID)
   Önkormányzat: SZDONK / 257590155 (KRID)
 
   

Név

E-mail:

Telefonszám:

      nev@szekszard.hu
a sárga színnel jelölt esetekben:
név@pmhivszalka.t-online.hu
 
Polgármester, alpolgármester
    Ács Rezső polgármester polgarmester 74/504-102
    Dr. Haag Éva alpolgármester haag.eva 74/504-102
         
Jegyző, aljegyzők
    Dr. Molnár Kata jegyző jegyzo 74/504-103
    Dr. Göttlinger István aljegyző gottling 74/504-103
    Dr. Kajos Nikolett aljegyző kajos.nikolett 74/504-103
         
Kabinet    
    Böröcz Máté kabinetvezető borocz.mate 74/504-125
    Balázs László kommunikációs asszisztens balazs.laszlo  
    Berlinger Attila kommunikációs referens berling 74/504-185
    Ganczer Lencsés Ildikó polgármesteri titkár lencses.ildiko 74/504-103
         
Főépítész
    Herr Teréz főépítész herr.terez 74/504-181
         
Belső ellenőr
    Gulyás Rita belső ellenőr gulyas.rita 74/504-193
         
Gondnokság
    Czinege Richárd vezető gondnok czinege.ricsi 74/504-141
    Lőrincz Imre karbantartó    
    Borda Judit hivatali segéd borda.judit 74/504-164
    Fábián Nikolett hivatali segéd fabian.nikoletta 74/504-164
    Mártonné Gangel Klára telefonközpontos martonne.gangel.klara 74/504-100
    Lehőcz Ferenc portás    
    Sándor Csaba gépkocsivezető    
    Szunyoghné Végh Mária portás    
    Tezás Károly gépkocsivezető    
         
Gazdasági Igazgatóság
    Tamási Anna igazgatóságvezető tamasi.a 74/504-170
         
  Pénzügyi Osztály
    Rieger Beáta osztályvezető rieger.beata 74/504-117
    Bognárné Schell Gabriella költségvetési és pénzügyi ügyintéző bognarne.gabi 74/504-169
    Csanda Gyöngyi költségvetési és pénzügyi ügyintéző csandagy 74/504-135
    Ilyés Krisztina költségvetési és pénzügyi ügyintéző ilyes.krisztina 74/504-135
    Sikó Ibolya Éva pénzügyi ügyintéző siko 74/504-171
    Megyesiné Kozma Anna pénztáros megyesi 74/504-134
    Mészáros Dóra költségvetési és pénzügyi ügyintéző meszaros 74/504-112
    Rogács Rita létszám-és bérügyintéző rogacs.rita 74/504-112
    Saramóné Németh Erzsébet költségvetési és pénzügyi ügyintéző saramone 74/504-131
    Szántóné Karl Rita költségvetési és pénzügyi ügyintéző szantone.karl.rita 74/504-135
    Szeleczki Mariann költségvetési ügyintéző mariann.szeleczki 74/504-130
    Kelemenné Bősze Szilvia intézményi gazdasági ügyintéző bosze 74/504-132
    Beck-Takács Szilvia intézményi gazdasági ügyintéző takacs.szilvia 74/528-900
    Doszpod Mónika intézményi gazdasági ügyintéző doszpod.monika 74/316-222/13
    Kozmáné Béres Zsuzsanna intézményi gazdasági ügyintéző zsuzsa.kozmane 74/504-132
    Jauch Józsefné intézményi gazdasági ügyintéző jauchne 20/274-3534
    Loósz Zsuzsanna intézményi gazdasági ügyintéző loosz.zsuzsanna 74/410-080
    Molnár Klaudia intézményi gazdasági ügyintéző molnar.k 74/528-103
    Schatz Jánosné intézményi gazdasági ügyintéző schatz.franciska 74/512-061
    Schmidtné Tóth Ildikó intézményi gazdasági ügyintéző sildi 74/315-913
         
  Számviteli Osztály
    Doszpod Jánosné osztályvezető doszpod.janosne 74/504-192
    Bors Otilia számviteli ügyintéző bors.otilia 74/504-133
    Csontos Melinda számviteli ügyintéző csontos.melinda 74/504-133
    Hegedűs Szilvia számviteli ügyintéző hegedus 74/504-149
    Iker Szilvia számviteli ügyintéző iker.szilvia 74/504-165
    Kovács Ágnes számviteli ügyintéző kovacs.a 74/504-142
    Móricz Mariann számviteli ügyintéző moricz.mariann 74/504-147
    Simon Marianna számviteli ügyintéző simon.mariann 74/504-142
    Vörös Lászlóné számviteli ügyintéző voros.laszlone 74/504-147
         
Jogi és Hatósági Igazgatóság
    Majnayné Sajben Anna igazgatóságvezető majnayne.sajben.anna 74/504-150
         
  Anyakönyvi Osztály
    Parrag Ferencné osztályvezető parrag.kati 74/504-162
    Farkas Ferencné anyakönyvvezető ildi 74/504-197
    Horváthné Bogár Gabriella anyakönyvvezető bogar.gabriella 74/504-189
    Dózsa Anett iktató dozsa.anett 74/504-198
    Palla-Kapoli Ágnes hagyatéki ügyintéző kapoliagi 74/504-118
    Grénus Gáborné Szilágyi Krisztina anyakönyvvezető szilagyi 74/504-199
    Steiner Mónika anyakönyvvezető steiner.monika 74/504-197
         
  Igazgatási Osztály
    Steinerné dr. Berenkei Zsuzsanna osztályvezető berenkei.zsuzsa 74/504-105
    Bustya Gabriella igazgatási ügyintéző bustya.gabi 74/504-115
    Dr. Horváth Mónika hatósági ügyintéző horvath.moni 74/504-156
    Kiss Márta ügyfélszolgálati ügyintéző ugyfel 74/504-179
    Takács Ágnes hatósági ügyintéző takacs.agnes 74/504-144
    Firle Anna hatósági ügyintéző firle.anna 74/504-156
         
  Építési Osztály
    Rozinka Attila osztályvezető rattila 74/504-108
    Béres Diána adminisztrátor beres.diana 74/504-182
    Deák Nikoletta Dóra építésigazgatási ügyintéző deak.nikoletta 74/504-182
         
  Adó Osztály
    Kovács Lászlóné osztályvezető kovacsne.erika 74/504-151
    Bácsalmási László adóigazgatási ügyintéző bacsi 74/504-155
    Georgiev Réka adóellenőr georgiev.reka 74/504-191
    Kövecsesné Gréczy Anita adóigazgatási ügyintéző kovecsesne.greczy.anita 74/504-155
    Incze Valéria adóigazgatási ügyintéző incze.vali 74/504-152
    Molnosiné Berta Erika adóigazgatási ügyintéző molnosi 74/504-145
    Török-Dús Tímea adóigazgatási ügyintéző dus.timea 74/504-191
    Pap Lászlóné adóigazgatási ügyintéző papne.kati 74/504-153
         
  Önkormányzati Osztály
    Feri Blanka osztályvezető feri.blanka 74/504-136
    Dr. Holczer Mónika jogi referens holczer.monika 74/504-114
    Radványi Petra jogi és bizottsági referens radvanyi.petra 74/504-148
    Dr. Ludas Gabriella jogi és bizottsági referens ludas.gabriella 74/504-178
    Smolek Erika kodifikátor smolek.erika 74/504-121
    Szalontainé Szirmai Lívia adminisztrátor szalontaine.szirmai.livia 74/504-195
         
  Jogi Osztály
    Dr. Nagy Csilla mb. osztályvezető dr.nagy.csilla 74/504-126
    Kovácsné dr. Kubik Andrea jogász kubik.andrea 74/504-143
    Dr. Berka Fanni jogász berka.fanni 74/504-143
    Dr. Wirth Noémi jogász, Szálkai jegyzői megbízott wirth.noemi 74/504-128
    Feriné Csák Györgyi pénzügyi ügyintéző csakgyorgyi 74/509-520
    Molnár Józsefné molnarzsuzsi 74/509-520
         
Szervezési Igazgatóság
    Dr. Kajos Nikolett aljegyző, igazgatóságvezető kajos.nikolett 74/504-103
    Szántósi Tünde humánpolitikai- és ügyviteli referens szantosi.tunde 74/504-183
    Dési Ildikó közbeszerzési referens desi.ildiko 74/504-109
    Mechlerné Letenyei Hédi közbeszerzési referens hedi.mechler-letenyei 74/504-184
         
  Ügyviteli Osztály
    Neppné Váncsa Éva osztályvezető vancsa 74/504-103
    Farkas Magdolna iktató farkasm 74/504-163
    Mátó Magdolna iktató mato 74/504-173
         
  Informatikai Osztály
    Farkas Károly informatikus farkas.karoly 74/504-139
    Hollósy Kunó informatikus hollosy.kuno 74/504-111
    Sudár Szabolcs informatikus sudar.szabolcs 74/504-146
         
Városfejlesztési és Üzemeltetési Igazgatóság
    Märcz László igazgatóságvezető marcz 74/504-240
    Csankóné Csekei Edit adminisztrátor csankone.csekei.edit 74/504-106
    Molnárné Palkovics Ildikó adminisztrátor pildiko 74/504-106
         
  Városfejlesztési és Üzemeltetési Osztály
    Babits Erika beruházási ügyintéző babits.erika 74/504-129
    Bérces János energetikus berces 74/504-104
    Borkó Gábor közhasznú munkavezető borko.g 30/956-8206
    Katz Zoltánné kertész katzne.erika 74/504-127
    Kovács Szilveszter vízkárelhárítási és vízgazdálkodási referens kovacs.szilveszter 74/504-113
    Obendorf Richárd csoportvezető obendorf 20/424-1522
    Rohr Adrienn városüzemeltetési ügyintéző rohr.adrienn 74/504-107
    Schmidt Krisztián osztályvezető schmidt 74/504-106
    Miklós Tibor közhasznú munkavezető miklos.tibor 20/312-1633
    Szabó Zoltán közhasznú munkavezető szabo.zoltan 20/551-1949
    Angyal Vivien adminisztrátori ügyintéző angyal.vivien 74/504-131
    Herner László útügyi referens herner.laszlo 74/504-137
         
  Városigazgatási és Rendészeti Osztály
    Varga András osztályvezető varga.andras 74/504-159
    Weisz Gábor közterület-használati főelőadó weisz.gabor 74/504-116
    Kiss Anett környezetvédelmi referens kiss.anett 74/504-107
    Farkas Mónika vagyonhasznosítási ügyintéző farkas.monika 20/407-2555
    Domokos Márton közterület-felügyelő domokos.marton 74/504-167
    Bács József közterület-felügyelő bacs 74/504-138
    Ganczer Zoltán közterület-felügyelő   74/504-138
    Kelemen Zoltán közterület-felügyelő   74/504-138
    Kiss János közterület-felügyelő   74/504-138
    Kocsis János közterület-felügyelő   74/504-138
    Merkl László közterület-felügyelő   74/504-138
    Szabó Vendel közterület-felügyelő   74/504-138
    Galambos Tamás közterület-felügyelő galambos.tamas 74/504-138
    Jakab Ottó mezőőr    
    Molnár István mezőőr    
    Scheidler Antal mezőőr    
    Sebestyén Zoltán gyepmester    
         
  Stratégiai Tervezési Osztály
    Magyarné Somogyvári Tünde mb. osztályvezető somogyvari.tunde 74/504-158
    Kéninger Dóra keninger.dora 74/504-123
    Dévai-Horváth Krisztina pályázati referens devai.horvath.krisztina 74/504-122
    Kaló Gábor műszaki ellenőr kalo.gabor 74/504-161
    Szabó Veronika pályázati referens szabo.veronika 74/504-168
    Kelemen Mariann műszaki előkészítő kelemen.mariann 74/504-154
    Gergely Bence pénzügyi ügyintéző gergely 74/504-186
    Iselstőger Zsuzsanna iselstoger.zsuzsanna 74/504-154
    Holczer Nicolette holczer.nicolette 74/504-187
    Bali-Kiss Zsuzsanna bali-kiss.zsuzsanna 74/504-187
         
Humánszolgáltatási Igazgatóság
    Dr. Főfai Klára igazgatóságvezető fofai 74/411-387
         
  Szociális Osztály
    Bálint Csilla szociális igazgatási ügyintéző balint.csilla 74/319-051
    Berbuch Miklós bizottsági referens berbuch.miklos 74/311-630
    Birtalan Judit szociális igazgatási ügyintéző birtalan 74/311-630
    Cziráki Ildikó adminisztrátor cziraki.ildiko 74/316-000
    Horváthné Borbély Éva adminisztrátor horvathne.borbely.eva 74/319-051
    Kajtár Piroska szociális igazgatási ügyintéző piroska 74/311-630
    László Györgyi szociális igazgatási ügyintéző laszlo.gyorgyi 74/319-051
    Mácsikné Faragó Ildikó iktató macsikne 74/319-051
    Ritter Eszter Anna szociális igazgatási ügyintéző ritter.eszter 74/311-630
         
  Humán Osztály
    Majnay Gábor osztályvezető majnay 74/504-160
    Dr. Horváth Annamária oktatási referens hmaria 74/504-174
    Jung Krisztina adminisztrátor jung 74/504-157
    Pócs Margit közművelődési és civil kapcsolatok referens pocs.margit 74/504-119
    Sipos Gergő sport- és ifjúsági referens sipos.gergo 74/504-175

 

A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. CXL. tv. 26. § (9) bekezdésének 2016. január 1-től hatályba lépett módosítására tekintettel a belföldi jogsegély iránti megkeresést kizárólag írásbelinek minősülő elektronikus úton vagy elektronikus levél útján lehet megküldeni. A belföldi jogsegély kérelmek fogadására, és azok teljesítésére Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalában az alábbi e-mail címek szolgálnak (@szekszard.hu kiegészítéssel):

  fogadásra: belfoldijogsegely
  teljesítésre:  
Adóosztály   ado
Igazgatási Osztály   igazgatas
Anyakönyvi Osztály   anyakonyv
Építési Osztály   epites
Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály   muszak
Szociális Osztály   szocialis
Humán Osztály   human
     
Szálkai Kirendeltség (fogadásra és teljesítésre)   pmhivatal.szalka(kukac)t-online.hu