Elérhetőségek: 

Adószám: 15416566-2-17 Bankszámlaszám:11746005-15733562 Önkormányzati adószámlák
Telefonközpont: 74/504-100   Porta: 74/504-101
Fax: Jegyzői titkárság: 74/510-251   Szociális Iroda: 74/319-051
Hivatali kapu:
   Polgármesteri Hivatal: TCAVV / 404042737 (KRID)
   Önkormányzat: SZDONK / 257590155 (KRID)
   

Név

 

E-mail:

Telefonszám:

        nev@szekszard.hu
a sárga színnel jelölt esetekben:
név@pmhivszalka.t-online.hu
 
Polgármester, alpolgármester
        polgarmester  74/504-102
    Gyurkovics János alpolgármester   gyurkovics.janos 74/504-102
 
Jegyző, aljegyzők
     Dr. Zsikó-Gál Klaudia jegyző   jegyzo 74/504-103
    dr. Biró Gyula aljegyző   biro.gyula 74/504-103
       
 Beszerzési és Jogi Igazgatóság
  dr. Gerzsei Edit igazgatóságvezető   gerzsei.edit 74/504-100
 
Beszerzési és Jogi Osztály
    dr. Bagó Anita Szilvia osztályvezető   bago.anita 74/504-143
    Dési Ildikó közbeszerzési referens   desi.ildiko 74/504-109
    dr. Tomicsek Norbert jogász   tomicsek.norbert 74/504-120
    Kubacska András közbeszerzési referens   kubacska.andras 74/504-188
    Horváth Beatrix jogi asszisztens   horvath.beatrix 74/504-120
 Projektmenedzseri Osztály
    Kocsis Anikó  osztályvezető   kocsis.aniko 74/504-184
    Dévai-Horváth Krisztina pályázati referens   devai-horvath.krisztina 74/504-122
    Holczer Nicolette pályázati referens   holczer.nicolette 74/504-186
    Csempesz Péter pályázati referens   csempesz.peter 74/504-185
    Horváth János pályázati referens   horvath.janos 74/999-313
    Pfeffer Adrienn adminisztrátor   pfeffer.adrienn 74/504-184
           
Stratégiai és Tervezési Osztály
    Magyarné Somogyvári Tünde osztályvezető   somogyvari.tunde 74/504-154
    Gergely Judit projekt-menedzer asszisztens   gergely.judit 74/504-140
    Neiner András stratégiai, tervezési munkatárs   neiner.andras 74/999-334
           
Ügyviteli Osztály
    Neppné Váncsa Éva osztályvezető   vancsa.eva 74/504-103
    Farkas Magdolna iktató   farkas.magdolna 74/504-163
    Böröcz Márta adminisztrátor   borocz.marta 74/999-332
 
Gazdasági Igazgatóság
     Zsiga Marianna igazgatóságvezető   zsiga.mariann 74/504-192
   
  Pénzügyi Osztály
    Szántóné Karl Rita osztályvezető   szantone.karl.rita 74/504-132
    Bognárné Schell Gabriella költségvetési és pénzügyi ügyintéző   bognarne.gabi 74/504-169
    Gombay Szilvia költségvetési és pénzügyi ügyintéző   gombay.szilvia 74/504-130
    Ilyés Krisztina költségvetési és pénzügyi ügyintéző   ilyes.krisztina 74/504-135
    Sikó Ibolya Éva pénzügyi ügyintéző   siko.ibolya 74/504-171
    Márkus Eszter   markus.eszter  
    Megyesiné Kozma Anna pénztáros   megyesine.kozma.anna 74/504-134
    Mészáros Dóra költségvetési és pénzügyi ügyintéző   meszaros.dora 74/504-112
    Rogács Rita létszám-és bérügyintéző   rogacs.rita 74/504-112
    Saramóné Németh Erzsébet adminisztrátor   saramone.nemeth.erzsebet 74/504-131
    Vargáné Katona Szilvia költségvetési és pénzügyi ügyintéző   vargane.szilvia 74/999-326
    Szász-Kovács Edit költségvetési és pénzügyi ügyintéző   szasz-kovacs.edit 74/504-135
    Kelemenné Bősze Szilvia intézményi gazdasági ügyintéző   bosze.szilvia 20/274-3410
    Zsók-Kapási Mónika intézményi gazdasági ügyintéző   zsok-kapasi.monika 74/528-900
    Doszpod Mónika intézményi gazdasági ügyintéző   doszpod.monika 74/316-222/13
    Jung Erika intézményi gazdasági ügyintéző   jung.erika 74/512-061, 512-251
    Rikker-Taksonyi Krisztina intézményi gazdasági ügyintéző   rikker-taksonyi.krisztina 20/274-3534
    Pfeifer-Bálint Kitti intézményi gazdasági ügyintéző   pfeifer-balint.kitti 74/312-813
    Schatz Jánosné intézményi gazdasági ügyintéző   schatz.franciska 74/504-135
    Schmidtné Tóth Ildikó intézményi gazdasági ügyintéző   schmidtne.toth.ildiko 74/315-913
    Konkolyné Szőke Gizella intézményi gazdasági ügyintéző   konkolyne.szoke.gizella 74/528-103
    Tarnóy Adrienn költségvetési és pénzügyi ügyintéző   tarnoy.adrienn 74/504-117
    Koncz-Völgyi Tímea intézményi gazdasági ügyintéző   koncz-volgyi.timea 74/999-312
    Szelecki Mariann költségvetési és pénzügyi ügyintéző   szelecki.mariann  
   
  Számviteli Osztály
           
    Bors Otilia számviteli ügyintéző   bors.otilia 74/504-133
    Csontos Melinda számviteli ügyintéző   csontos.melinda 74/504-133
    Hegedűs Szilvia számviteli ügyintéző   hegedus 74/504-149
    Iker Szilvia számviteli ügyintéző   iker.szilvia 74/504-165
    Kovács Ágnes számviteli ügyintéző   kovacs.a 74/504-142
    Móricz Mariann számviteli ügyintéző   moricz.mariann 74/504-147
    Simon Marianna számviteli ügyintéző   simon.mariann 74/504-142
    Takács Tímea számviteli ügyintéző   takacs.timea 74/504-166
    Tóth-Szabó Edit számviteli ügyintéző   toth.szabo.edit 74/504-149
           
 
Hatósági és Koordinációs Igazgatóság
    Majnayné Sajben Anna igazgatóságvezető   majnayne.sajben.anna 74/504-150
    Smolek Erika kodifikátor   smolek.erika 74/504-121
    Szántósi Tünde humánpolitikai- és ügyviteli referens   szantosi.tunde 74/504-183
   
  Anyakönyvi Osztály
    Rózsáné Dr. Baloght Vivien osztályvezető   balogh. vivien 74/504-162
    Farkas Ferencné anyakönyvvezető   farkas.ferencne 74/504-198
     anyakönyvvezető     74/504-189
    Jauch Bernadett iktató   jauch.bernadett 74/504-196
    Szilágyi Krisztina anyakönyvvezető   szilagyi.krisztina 74/504-199
    Horváth Viktor anyakönyvvezető   horvath.viktor 74/504-197
    Tóth Enikő Nikoletta hagyatéki ügyintéző   toth.eniko 74/504-118
     Keresztes Ildikó iktató, adminisztrátor   keresztes.ildiko 74/504-196
   
  Igazgatási Osztály
    Steinerné dr. Berenkei Zsuzsanna osztályvezető   berenkei.zsuzsa 74/504-105
    Bustya Gabriella igazgatási ügyintéző   bustya.gabi 74/504-115
    Kiss Márta hatósági ügyintéző   kiss.marta 74/504-116
    Takács Ágnes hatósági ügyintéző   takacs.agnes 74/504-144
    Tóthfalusi Tímea ügyfélszolgálati ügyintéző   tothfalusi.timea 74/504-179
    Krizsán Zsanett hatósági ügyintéző   krizsan.zsanett 74/504-156
   
  Adó Osztály
    Török-Dús Tímea osztályvezető   dus.timea 74/504-151
    Pethő Ágnes adóigazgatási ügyintéző   petho.agnes 74/504-155
    Georgiev Réka adóellenőr   georgiev.reka 74/504-191
    Kövecsesné Gréczy Anita adóigazgatási ügyintéző   kovecsesne.greczy.anita 74/504-155
    Berta Szimonetta adminisztrátor   berta.szimonetta 74/504-152
    Ritter-Bárdos Beáta adóigazgatási ügyintéző   ritter-bardos.beata 74/504-145
    Péter-Kétyi Hajnalka adóigazgatási ügyintéző   peter-ketyi.hajnalka 74/504-191
    Pap Lászlóné adóigazgatási ügyintéző   papne.kati 74/504-153
   
  Önkormányzati és Szervezési Igazgatóság
    dr. Holczer Mónika igazgatóságvezető   holczer.monika 74/504-148
           
    Polgármesteri és Jegyzői Titkárság      
    Balogh Adrien titkárságvezető   balogh.adrien 74/504-102
    Kilián Máté kommunikációs referens   kilian.mate 74/504-125
           
    Önkormányzati Osztály      
    Sudár Dávid adminisztrátor   sudar.david 74/504-195
    dr. Gyulay Soma jogi és bizottsági referens,Szálkai jegyzői megbízott   gyulay.soma 74/504-126
    Kovács Klaudia adminisztrátor   kovacs.klaudia 74/504-148
    Biró Zsófia adminisztrátor   biro.zsofia 74/504-178
   
  Szálkai kirendeltség
    Vukovics Noémi pénzügyi ügyintéző   vukovics.noemi 74/509-520
    Taba Zsanett pénzügyi ügyintéző   taba.zsanett 74/509-520
           
Szociális Osztály
    Weisz Gábor osztályvezető   weisz.gabor 74/999-301
    Nepp Péter szociális igazgatási ügyintéző   nepp.peter 74/999-302
    Bálint Csilla szociális igazgatási ügyintéző   balint.csilla 74/999-303
    Berbuch Miklós bizottsági referens   berbuch.miklos 74/999-304
    Birtalan Judit szociális igazgatási ügyintéző   birtalan.judit 74/999-305
    Cziráki Ildikó adminisztrátor   cziraki.ildiko 74/999-306
    Kajtár Piroska szociális igazgatási ügyintéző   kajtar.piroska 74/999-308
    László Györgyi szociális igazgatási ügyintéző   laszlo.gyorgyi 74/999-309
    Halász Emese iktató   halasz.emese  74/999-310
    Ritter Eszter Anna szociális igazgatási ügyintéző   ritter.eszter 74/999-311
           
  Humán Osztály
 
    Majnay Gábor osztályvezető   majnay.gabor 74/504-160
    dr. Horváth Annamária oktatási referens   horvath.annamaria 74/504-174
    Para - Jung Krisztina adminisztrátor   jung.krisztina 74/504-157
    Losonczyné Csuprik Erika közm. és civil kapcsolatok referens   losonczyne.erika 74/504-119
    Asztalos Adrienn sport és ifjúsági referens   asztalos.adrienn 74/504-175
           
  Informatikai Osztály
     osztályvezető      
    Patocskai Szilárd informatikus   patocskai.szilard  
    Sudár Szabolcs informatikus   sudar.szabolcs  
           
Városfejlesztési és Üzemeltetési Igazgatóság
    Magyar Károly igazgatóság vezető   magyar.karoly 74/504-106
    Mártonfai-Mózer Valéria városüzemeltetési ügyintéző   angyal.vivien 74/504-106
    Gyovainé Meiszter Lilla adminisztrátor   gyovaine.lilla 74/504-106
           
  Városfejlesztési és Üzemeltetési Osztály
    Lipovszky Barna osztályvezető   lipovszky.barna  
    Kultné Szabó Noémi ügyintéző   kultne.szabo.noemi 74/504-104
    Gyuris-Ribling Kitti városüzemeltési ügyintéző   ribling.kitti 74/504-107
    Kovács Szilveszter vízkárelh. és vízgazdálkodási referens   kovacs.szilveszter 74/504-113
    Herner László útügyi referens   herner.laszlo 74/504-137
    Kaló Gábor műszaki ellenőr   kalo.gabor 74/504-161
           
  Városigazgatási és Rendészeti Osztály
    dr. Varga András osztályvezető   varga.andras 74/504-159
    Rohr Adrienn környezetvédelmi referens   rohr.adrienn 74/504-194
    Dárdai Anikó közterület-használati főelőadó   dardai.aniko 74/504-106
    Farkas Mónika vagyonhasznosítási ügyintéző   farkas.monika 20/407-2555
    Feil-Csepregi Anett hatósági ügyintéző   csepregi.anett 74/999-331
           
    Főépítészi Iroda      
    Herr Teréz főépítész   herr.terez 74/504-181
           
    Gondnokság      
    Czinege Richárd vezető gondnok   czinege.ricsi 74/504-141
    Lőrincz Imre karbantartó     74/504-172
    Borda Judit portás   borda.judit 74/504-100
    Pirisi Ildikó portás     74/504-101
    Dávid Virág hivatalsegéd   david.virag  
    Kovács Friderika   kovacs.friderika  
    Tezás Károly gépkocsivezető     74/504-172
    Gózan István gépkocsivezető     74/504-172

 

A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. CXL. tv. 26. § (9) bekezdésének 2016. január 1-től hatályba lépett módosítására tekintettel a belföldi jogsegély iránti megkeresést kizárólag írásbelinek minősülő elektronikus úton vagy elektronikus levél útján lehet megküldeni. A belföldi jogsegély kérelmek fogadására, és azok teljesítésére Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalában az alábbi e-mail címek szolgálnak (@szekszard.hu kiegészítéssel):

  fogadásra: belfoldijogsegely
  teljesítésre:  
Adóosztály   ado
Igazgatási Osztály   igazgatas
Anyakönyvi Osztály   anyakonyv
Építési Iroda   epites
Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály   muszak
Szociális Osztály   szocialis
Humán Osztály   human
     
Szálkai Kirendeltség (fogadásra és teljesítésre)   hivatal.szalka(kukac)gmail.com