Elérhetőségek: 

Adószám: 15416566-2-17 Bankszámlaszám:11746005-15733562 Önkormányzati adószámlák
Telefonközpont: 74/504-100   Porta: 74/504-101
Fax: Jegyzői titkárság: 74/510-251   Szociális Iroda: 74/319-051
Hivatali kapu:
   Polgármesteri Hivatal: TCAVV / 404042737 (KRID)
   Önkormányzat: SZDONK / 257590155 (KRID)
   

Név

 

E-mail:

Telefonszám:

        nev@szekszard.hu
a sárga színnel jelölt esetekben:
név@pmhivszalka.t-online.hu
 
Polgármester, alpolgármester
    Ács Rezső polgármester   polgarmester  74/504-102
    Gyurkovics János alpolgármester   gyurkovics.janos 74/504-102
 
Jegyző, aljegyzők
    dr. Gábor Ferenc  jegyző   jegyzo 74/504-103
    dr. Göttlinger István aljegyző   gottlinger.istvan 74/504-103
       
 Beszerzési és Jogi Igazgatóság
  dr. Gondos Kitti Katalin igazgatóság vezető   gondos.kitti 74/504-103
 
Beszerzési és Jogi Osztály
    dr. Kempf Gabriella osztályvezető   kempf.gabriella 74/504-120
    Kovácsné dr. Kubik Andrea jogász   kubik.andrea 74/504-143
    dr. Ivók Norbert jogász   ivok.norbert 74/504-120
    dr. Bagó Anita Szilvia jogász   bago.anita 74/504-143
    Dési Ildikó közbeszerzési referens   desi.ildiko 74/504-109
    Czekmesiter Rita közbeszerzési referens   czekmesiter.rita 74/504-120
           
 Projektmenedzseri Osztály
    Rikker Anita Márta osztályvezető   rikker.anita 74/504-158
    Dévai-Horváth Krsiztina pályázati referens   devai-horvath.krisztina 74/504-122
    Holczer Nicolette pályázati referens   holczer.nicolette 74/504-186
    Csempesz Péter pályázati referens   csempesz.peter 74/504-185
           
Stratégiai és Tervezési Osztály
    Magyarné Somogyvári Tünde osztályvezető   somogyvari.tunde 74/504-154
    Lendvay Tamás műszaki előkészítő   lendvay.tamas 74/504-140
    Letenyei Hédi közbeszerzési referens   letenyei.hedi 74/504-184
           
Ügyviteli Osztály
    Neppné Váncsa Éva osztályvezető   vancsa 74/504-103
    Farkas Magdolna iktató   farkasm 74/504-163
    Mátó Magdolna iktató   mato 74/504-173
 
Gazdasági Igazgatóság
    Tamási Anna igazgatóságvezető   tamasi.anna 74/504-170
   
  Pénzügyi Osztály
    Rieger Beáta osztályvezető   rieger.beata 74/504-117
    Bognárné Schell Gabriella költségvetési és pénzügyi ügyintéző   bognarne.gabi 74/504-169
    Gombay Szilvia költségvetési és pénzügyi ügyintéző   gombay.szilvia 74/504-130
    Ilyés Krisztina költségvetési és pénzügyi ügyintéző   ilyes.krisztina 74/504-135
    Sikó Ibolya Éva pénzügyi ügyintéző   siko.ibolya 74/504-171
    Megyesiné Kozma Anna pénztáros   megyesine.kozma.anna 74/504-134
    Mészáros Dóra költségvetési és pénzügyi ügyintéző   meszaros.dora 74/504-112
    Rogács Rita létszám-és bérügyintéző   rogacs.rita 74/504-112
    Saramóné Németh Erzsébet költségvetési és pénzügyi ügyintéző   saramone.nemeth.erzsebet 74/504-131
    Szántóné Karl Rita költségvetési és pénzügyi ügyintéző   szantone.karl.rita 74/504-132
    Szász-Kovács Edit költségvetési és pénzügyi ügyintéző   szasz-kovacs.edit 74/504-135
    Kelemenné Bősze Szilvia intézményi gazdasági ügyintéző   bosze.szilvia 20/274-3410
    Beck-Takács Szilvia intézményi gazdasági ügyintéző   takacs.szilvia 74/528-900
    Doszpod Mónika intézményi gazdasági ügyintéző   doszpod.monika 74/316-222/13
    Jung Erika intézményi gazdasági ügyintéző   jung.erika 74/512-061, 512-251
    Jauch Józsefné intézményi gazdasági ügyintéző   jauchne.tunde 20/274-3534
    Takács Tímea költségvetési és pénzügyi ügyintéző   takacs.timea 74/504-166
    Pfeifer-Bálint Kitti intézményi gazdasági ügyintéző   pfeifer-balint.kitti 74/418-080
    Schatz Jánosné intézményi gazdasági ügyintéző   schatz.franciska 74/504-135
    Schmidtné Tóth Ildikó intézményi gazdasági ügyintéző   schmidtne.toth.ildiko 74/315-913
    Konkolyné Szőke Gizella intézményi gazdasági ügyintéző   konkolyne.szoke.gizella 74/528-103
   
  Számviteli Osztály
    Zsiga Marianna osztályvezető   zsiga.mariann 74/504-192
    Bors Otilia számviteli ügyintéző   bors.otilia 74/504-133
    Csontos Melinda számviteli ügyintéző   csontos.melinda 74/504-133
    Hegedűs Szilvia számviteli ügyintéző   hegedus 74/504-149
    Iker Szilvia számviteli ügyintéző   iker.szilvia 74/504-165
    Kovács Ágnes számviteli ügyintéző   kovacs.a 74/504-142
    Móricz Mariann számviteli ügyintéző   moricz.mariann 74/504-147
    Simon Marianna számviteli ügyintéző   simon.mariann 74/504-142
    Vörös Lászlóné számviteli ügyintéző   voros.laszlone 74/504-147
    Glósz Mónika számviteli ügyintéző   glosz.monika 74/504-166
    Tóth-Szabó Edit   toth.szabo.edit 74/504-149
 
Hatósági és Koordinációs Igazgatóság
    Majnayné Sajben Anna igazgatóság vezető   majnayne.sajben.anna 74/504-150
    Smolek Erika kodifikátor   smolek.erika 74/504-121
    Szántósi Tünde humánpolitikai- és ügyviteli referens   szantosi.tunde 74/504-183
   
  Anyakönyvi Osztály
    Parrag Ferencné osztályvezető   parrag.kati 74/504-162
    Farkas Ferencné anyakönyvvezető   farkas.ferencne 74/504-198
    Horváthné Bogár Gabriella anyakönyvvezető   bogar.gabriella 74/504-189
    Dózsa Anita iktató   dozsa.anita 74/504-198
    Jauch Bernadett iktató   jauch.bernadett 74/504-196
    Szilágyi Krisztina anyakönyvvezető   szilagyi.krisztina 74/504-199
    Steiner Mónika anyakönyvvezető   steiner.monika 74/504-197
    Tóth Enikő Nikoletta hagyatéki ügyintéző   toth.eniko 74/504-118
   
  Igazgatási Osztály
    Steinerné dr. Berenkei Zsuzsanna osztályvezető   berenkei.zsuzsa 74/504-105
    Bustya Gabriella igazgatási ügyintéző   bustya.gabi 74/504-115
    Kiss Márta hatósági ügyintéző   kiss.marta 74/504-115
    Takács Ágnes hatósági ügyintéző   takacs.agnes 74/504-144
    Tóthfalusi Tímea ügyintéző   tothfalusi.timea 74/504-179
   
  Adó Osztály
    Kovács Lászlóné osztályvezető   kovacsne.erika 74/504-151
    Pethő Ágnes adóigazgatási ügyintéző   petho.agnes 74/504-155
    Georgiev Réka adóellenőr   georgiev.reka 74/504-191
    Kövecsesné Gréczy Anita adóigazgatási ügyintéző   kovecsesne.greczy.anita 74/504-155
    Incze Valéria adóigazgatási ügyintéző   incze.vali 74/504-152
    Molnosiné Berta Erika adóigazgatási ügyintéző   molnosine.berta.erika 74/504-145
    Török-Dús Tímea adóigazgatási ügyintéző   dus.timea 74/504-191
    Pap Lászlóné adóigazgatási ügyintéző   papne.kati 74/504-153
   
  Önkormányzati és Szervezési Igazgatóság
    dr. Holczer Mónika igazgatóság vezető   holczer.monika 74/504-148
           
    Polgármesteri és Jegyzői Titkárság      
    Balogh Adrien titkárság vezető   balogh.adrien 74/504-102
    Kilián Máté kommunikációs referens   kilian.mate 74/504-125
    Taba Erika adminisztrátor   taba.erika 74/504-123
           
    Önkormányzati Osztály      
    dr. Fuchs Vivien jogi és biz. referens, Szálkai jegyzői megbízott   fuchs.vivien 74/504-178
    dr. Ambrus Gábor jogi és bizottsági referens   ambrus.gabor 74/504-195
    dr. Gyulay Soma jogi és bizottsági referens   gyulay.soma 74/504-126
    Kovács Klaudia adminisztrátor   kovacs.klaudia 74/504-148
   
  Szálkai kirendeltség
    Vukovics Noémi pénzügyi ügyintéző   vukovics.noemi 74/509-520
    Ortó Krisztina pénzügyi ügyintéző   orto.krisztina 74/509-520
           
Szociális Osztály
    Weisz Gábor osztályvezető   weisz.gabor 74/311-630
    dr. Bodor Adrienn jogász   bodor.adrienn 74/311-630
    Bálint Csilla szociális igazgatási ügyintéző   balint.csilla 74/319-051
    Berbuch Miklós bizottsági referens   berbuch.miklos 74/311-630
    Birtalan Judit szociális igazgatási ügyintéző   birtalan.judit 74/311-630
    Cziráki Ildikó adminisztrátor   cziraki.ildiko 74/316-000
    Horváthné Borbély Éva adminisztrátor   horvathne.borbely.eva 74/319-051
    Kajtár Piroska szociális igazgatási ügyintéző   kajtar.piroska 74/311-630
    László Györgyi szociális igazgatási ügyintéző   laszlo.gyorgyi 74/319-051
    Ritter Eszter Anna szociális igazgatási ügyintéző   ritter.eszter 74/311-630
    Halász Emese iktató   halasz.emese  74/311-630
           
  Humán Osztály
 
    Majnay Gábor osztályvezető   majnay.gabor 74/504-160
    dr. Horváth Annamária oktatási referens   horvath.annamaria 74/504-174
    Para - Jung Krisztina adminisztrátor   jung.krisztina 74/504-157
    Losonczyné Csuprik Erika közm. és civil kapcsolatok referens   losonczyne.erika 74/504-119
    Balázs László sport és ifjúsági referens   balazs.laszlo 74/504-175
           
  Informatikai Osztály
    Farkas Károly osztályvezető   farkas.karoly 74/504-139
    Patocskai Szilárd informatikus   patocskai.szilard  
    Sudár Szabolcs informatikus   sudar.szabolcs  
           
Városfejlesztési és Üzemeltetési Igazgatóság
    dr. Varga András megbízott igazgatóság vezető   varga.andras 74/504-106
    Angyal Vivien városüzemeltetési ügyintéző   angyal.vivien 74/504-106
    Molnárné Palkovics Ildikó adminisztrátor   palkovics.ildiko 74/504-106
           
  Városfejlesztési és Üzemeltetési Osztály
    Bérces János energetikus   berces.janos 74/504-104
    Gyuris-Ribling Kitti városüzemeltési ügyintéző   ribling.kitti 74/504-107
    Katz Zoltánné főkertész   katzne.erika 74/504-127
    Kovács Szilveszter vízkárelh. és vízgazdálkodási referens   kovacs.szilveszter 74/504-113
    Herner László útügyi referens   herner.laszlo 74/504-137
    Kaló Gábor műszaki ellenőr   kalo.gabor 74/411-387
           
  Városigazgatási és Rendészeti Osztály
    dr. Varga András osztályvezető   varga.andras 74/504-159
    Rohr Adrienn környezetvédelmi referens   rohr.adrienn 74/504-194
    Dárdai Anikó közterület-használati főelőadó   dardai.aniko 74/504-106
    Farkas Mónika vagyonhasznosítási ügyintéző   farkas.monika 20/407-2555
           
    Főépítészi Iroda      
    Herr Teréz főépítész   herr.terez 74/504-181
           
    Gondnokság      
    Czinege Richárd vezető gondnok   czinege.ricsi 74/504-141
    Lőrincz Imre karbantartó     74/504-172
    Borda Judit hivatal segéd   borda.judit 74/504-164
    Fábián Nikolett hivatali segéd   fabian.nikoletta 74/504-164
    Mártonné Gangel Klára telefonközpontos   martonne.gangel.klara 74/504-100
    Lehőcz Ferenc portás     74/504-101
    Pirisi Ildikó portás     74/504-101
    Tezás Károly gépkocsivezető     74/504-172
    Gózan István gépkocsivezető     74/504-172

 

A közigazgatási hatósági eljárás és szolgáltatás általános szabályairól szóló 2004. CXL. tv. 26. § (9) bekezdésének 2016. január 1-től hatályba lépett módosítására tekintettel a belföldi jogsegély iránti megkeresést kizárólag írásbelinek minősülő elektronikus úton vagy elektronikus levél útján lehet megküldeni. A belföldi jogsegély kérelmek fogadására, és azok teljesítésére Szekszárd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalában az alábbi e-mail címek szolgálnak (@szekszard.hu kiegészítéssel):

  fogadásra: belfoldijogsegely
  teljesítésre:  
Adóosztály   ado
Igazgatási Osztály   igazgatas
Anyakönyvi Osztály   anyakonyv
Építési Iroda   epites
Városfejlesztési és Városüzemeltetési Osztály   muszak
Szociális Osztály   szocialis
Humán Osztály   human
     
Szálkai Kirendeltség (fogadásra és teljesítésre)   pmhivatal.szalka(kukac)t-online.hu